Bez zástavy, bez ručení půjčka až 500 000 Kč !

Potřebujete až 500 000 Kč a nemáte žádnou zástavu, popř. ručitele ? Nevadí. Máme pro Vás nabídku mimořádně výhodného úvěru, který je určen klientům i se záznamem v registru s velmi solidní průchodností. Problémem je pouze exekuce, insolvence. Při exekuci Vám můžeme vyhovět výhodným úvěrem se zástavou.
Žádat o půjčku mohou zaměstnanci, živnostníci, podnikatelé, důchodci, maminky na MD s příjmem nad 10 000 Kč. Při splnění určitých podmínek lze úvěr získat i bez prokazování příjmů !
Výhodou půjčky jsou nízké úroky, možnost předčasného doplacení, žádné poplatky předem a doba splácení až na 20 let ! Úvěr lze také předčasně doplatit či uplatnit při odpočtu z daní.
Nemusíte nikam chodit, přijedeme za Vámi po celé ČR a vše vyřídíme. Zaručujeme opravdu solidní, rychlé a bezpečné jednání.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, stačí zavolat každý den ( včetně soboty a neděle ) na tel. 606 505 032, kde se dozvíte podrobné informace.
Můžete navštívit i naše internetové stránky www.uveryahypoteky.com, kde můžete vyplnit poptávkový formulář s žádostí, a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Můžeme vám pomoci i 100 % zafinancovat Vaší kupovanou nemovitost !
Pořizujete si nemovitost a nemáte celou částku?
Dofinancujeme zbývající část nebo zafinancujeme celou částku.
Nemusíte nikam chodit, většinu vyřídíme emailem nebo za Vámi přijedeme kamkoliv v ČR. Bezpečné a rychlé jednání.