Férová americká hypotéka za poctivých podmínek

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Svým zákazníkům nabízíme bezkonkurenční půjčku se zástavou nemovitosti v nebankovním sektoru tzv. americkou hypotéku. Naším cílem je nabídnout přívětivý spotřebitelský produkt za seriózních podmínek dle platných zákonů ČR. Spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Záleží nám na smysluplnosti půjčky a konečné spokojenosti zákazníka.
————————————————————————————————————
Náš zákazník má plno výhod: veškerá byrokracie a papírování je zúženo jen na nejnutnější minimum, nenahlížíme do registru neplatičů, příjmy se nedokládají, nepožadujeme žádné nesmyslné poplatky předem, nezkoumáme účel poskytnuté půjčky, klient má možnost předčasně splatit úvěr bez sankcí a úvěrová smlouva je k předem k nahlédnutí. V neposlední řadě má klient nárok na veškerou konzultaci a posouzení zcela zdarma tzn., že klientovi poskytneme zcela nezávazně a bezplatně objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v daném oboru.
————————————————————————————————————
Do zástavy lze dát byt v OV, družstevní byt, rodinný dům, chalupu, chatu, komerční objekt, či zajímavý pozemek. Ručit lze také nemovitostí třetí osoby. Půjčkou lze vyplatit stávající zástavy na nemovitosti, dluhy, exekuce – konsolidace úvěrů. Půjčku lze kdykoliv bez sankcí předčasně doplatit. Finanční prostředky se pohybují od 100 tisíc korun a to až do 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Splatnost se pohybuje v rozmezí 1 – 20 let.
————————————————————————————————————
Svých klientů si vážíme a jednáme s nimi poctivě a na rovinu bez skrytých kliček a zbytečných skrupulí. Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svojí finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyplacení hotovosti, které probíhá bezhotovostně na účet klienta. I když neslibujeme nereálný úrok, je naším cílem poskytování přívětivých půjček bez zbytečného zdržování formalitami.
————————————————————————————————————
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní sektor nabízí bezpečné půjčky. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatného a nezávazného online formuláře. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.