Nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky, zástavy, výkupy.

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! Nabízíme produkty nebankovního sektoru, na které se vztahuje zákon o spotřebitelských půjčkách. Tolerujeme i drobné prohřešky a exekuce v registru dlužníků. Naše produkty jsou určeny občanům se stálým příjmem například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu, ale i osobám pobírajícím mateřský nebo rodičovský příspěvek. Pro všechny, kterým jejich banka odmítla půjčit a kteří potřebují řešit nečekané výdaje.
Nabízíme jak úvěry bez zástavy nemovitosti, tak i se zástavou nemovitosti (nebankovní, americké hypotéky), vše bez poplatků předem s posouzením, odhadem a konzultací s naším odborníkem zcela zdarma.
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.