Půjčí vám i bez příjmů

V životě každého z nás může nastat situace, kdy člověk potřebuje peníze na pořízení nějaké věci či vyřízení nějaké neodkladné služby, ale nemá peníze zrovna u sebe. Je potřeba tedy využít možnosti jejich zapůjčení.

Půjdete-li do banky, budou po vás chtít, abyste doložili své příjmy a na základě vámi dodaných podkladů se rozhodnou, zdali vám půjčku udělí nebo zamítnou. Jste-li ovšem v současné době nezaměstnaný a půjčku opravdu potřebujete, nemá ani cenu do banky chodit a rovnou je lepší poohlédnout se po nebankovní instituci, která vám finanční obnos poskytne, aniž by se ptala na vaše současné či minulé příjmy.

Mezi ověřené společnosti poskytující půjčky patří společnost Cetelem. Půjčka CETELEM je vhodná, pakliže nechcete nikterak dokládat vaše příjmy. Peníze si můžete půjčit v rozmezí od 20 tisíc do 200 tisíc korun. Délka splatnosti je poté v rozmezí od 6 do 84 měsíců.

Další alternativou pro půjčku bez doložení příjmu je společnost Airbank, což je sice bankovní instituce, ale zajišťuje i půjčky bez doložení příjmu. Půjčka Airbank je se splatností v rozmezí od 6 do 96 měsíců a lze ji sjednat v částkách od 5 tisíc korun do 400 tisíc korun.

Nemáte-li schopnost doložit ohromné příjmy, aby vám každá banka bezpečně půjčila, pak vidíte, že i pro vás existují možnosti, jak se dostat k penězům a bezproblémově si půjčit tolik, kolik budete potřebovat.