Půjčka se zástavou – u nás poctivě a seriózně, přesvědčte se.

Nabízíme půjčku oproti zástavě (Americkou hypotéku) s konzultací, poradenstvím a odhadem zcela zdarma. Půjčka je poskytována bez poplatků a bez nahlížení do registru neplatičů a veškeré podklady a smluvní podmínky jsou klientovi poskytnuty předem k nahlédnutí. Po vyplnění formuláře je zpravidla zákazník kontaktován ještě týž den a žádost je bezplatně a nezávazně posouzena naším finančním konzultantem. Klientovi je tak navržen vhodný produkt takříkajíc na míru.
——————————————————————————–
Nemovitosti do zástavy: byt v OV, byt družstevní, rodinný dům, chata, chalupa, komerční objekt, pozemek. Nemovitosti může být i ve vlastnictví třetí osoby.
Půjčkou lze vyplatit stávající zástavy na nemovitosti, dluhy, exekuce – konsolidace úvěrů. Půjčku lze kdykoliv bez sankcí předčasně doplatit.
——————————————————————————–
Svých klientů si vážíme a jednáme s nimi poctivě a na rovinu bez skrytých kliček a zbytečných skrupulí. Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje rychle řešit svojí finanční situaci a tak se snažíme o co nejrychlejší vyplacení hotovosti, které probíhá bezhotovostně na účet klienta. I když neslibujeme nereálný úrok, je naším cílem poskytování přívětivých půjček bez zbytečného zdržování formalitami.
——————————————————————————–
Více podrobností k naší americké hypotéce naleznete na http://iprofiuver.cz/americka-hypoteka Online žádost je nezávazná, důvěrná a zcela zdarma. Dotazy směřujte na náš email „pujcka@iprofiuver.cz“. Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je opravdu málo! Nebojte se a informujte se, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky.