Úvěr až 600 000 Kč bez zástavy i ručení !

Sháníte opravdu seriózní úvěr třeba až do výše 600 000 Kč, u kterého nepotřebujete žádnou zástavu ani ručení ? Navíc úvěr je určen opravdu na cokoliv a předschválení výše úvěru do 24 hodin.
Neslibujeme vzdušné zámky a nereálné nabídky, kterých je všude spoustu, ale opravdu úvěr pro klienty, kteří nemají exekuci, insolvenci a třeba zesplatněné úvěry z minulosti. Jiné záznamy v registru nevadí, a nabízený úvěr má velmi solidní průchodnost.
Úvěr je určen pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, důchodce, maminky na MD, manžele, kteří mají měsíční příjem alespoň 10 000 Kč. Potřebný příjem lze samozřejmě možno spojovat i s další osobou, se kterou můžete žádat. Při splnění určitých podmínek lze dokonce úvěr získat i bez prokazování příjmů. Podnikatele dokládají poslední daňové přiznání za celý rok.
Velkou výhodou nabízeného úvěru jsou velmi nízké splátky, možnost předčasného doplacení, samozřejmě žádné poplatky předem a doba splácení, která může být až 20 let ! Úvěr lze také uplatnit při odpočtu daní.
Naše působnost je po celé ČR, takže nemusíte nikam chodit a vše vyřídíme za Vás ! Zaručujeme opravdu solidní, rychlé a bezpečné jednání.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, stačí zavolat Pondělí – Neděle 8:00 – 20:00 na tel: 606 505 032, kde se dozvíte podrobné informace a kde s Vámi sepíšeme formulář potřebný ke zpracování Vaší žádosti.
Můžete navštívit i naše internetové stránky www.uveryahypoteky.com, kde je krom informací o námi nabízených produktech i poptávkový formulář, který můžete vyplnit a odeslat. Sami Vás pak budeme obratem kontaktovat.