Úvěr se zástavou – nebankovní americká hypotéka – zkuste to s námi!

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! Snažíme se nabídnout přívětivý produkt dle spotřebitelských zákonů ČR bez poplatků předem a bez zbytečně zdlouhavých byrokratických formalit. Neslibujeme nereálný úrok, ale nabízíme seriózní jednání a za poctivých smluvních podmínek úvěrovou smlouvu předem k nahlédnutí. Velkou výhodou pro našeho potencionálního klienta je předběžné posouzení situace naším zkušeným finančním konzultantem, a to zcela zdarma! Získáte tak nezávazně a bezplatně objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v daném oboru.
Nesnažíme se zákazníkovi vnutit tu nejvyšší částku, ale nabídnout nejvýhodnější možnosti, či nejschůdnější alternativy, a aby byla půjčka v rozumných mezí. Záleží nám především na smysluplnosti celé půjčky a konečné spokojenosti zákazníka.
Detailně se informujte na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Objednávejte prostřednictvím bezplatného a nezávazného online formuláře. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.