Volejte tel. 774 834 354 i v SOBOTU A NEDĚLI, nabízíme půjčky pro zaměstnance, důchodce, živnostníky, OSVČ, podnikatele, S.R.O. i na zástavu nemovitosti.

Sháníte solidní a rychlou půjčku? Nabízíme půjčky pro zaměstnance, živnostníky nebo podnikatele. Vyšší částky od 6% i na zástavu nemovitosti. I když Vás v bance zamítli u nás nabídku dostanete.Rovněž nabízíme rychlou podnikatelskou půjčku z ostatních zdrojů pro živnostníky, OSVČ a S.R.O., s možností odpisu z daní a doplacení bez poplatků, rychlou půjčku pro zaměstnance a důchodce, s možností bezúročného doplacení a odkladu splátek až 5 měsíců, zatelefonujte a rezervujte si termín přímo v naší kanceláři, solidní, vstřícné a rychlé jednání, žádné poplatky ani jistine u nás předem neplatíte. Přijeďte do kanceláře a můžete ihned podepsat smlouvu. Naši vyškolení pracovníci Vám vše vysvětlí a spolehlivě vyřídí. Reference, spolehlivost, záruka.

Pokud vám odmítli vyřídit úvěr v bance, zkuste naší bezkonkurenční půjčku se zástavou, zavolejte nám na tel. 774 83 43 54, nabízíme tzv. americké hypotéky – levné nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Žádné poplatky ani jistiny nevybíráme, nemusíte dokládat příjmy, nezkoumáme registry dlužníků,nabízíme konzultace a interní odhad zdarma, umíme i vyplatit exekuce a oddlužit tím nemovitost, případně zkonsolidovat úvěry.
Klientům zajistíme finanční prostředky od 50 tisíc korun výše, a to až do 85% tržní ceny zastavované nemovitosti. Splatnost lze nastavit až na 30 let.Zástavu lze udělat na byt, rodinný dům, chatu, chalupu, pozemek, i komerční objekt.
V případě vašeho zájmu jednoduše vyplňte jednoduchou online žádost na našem webu, nebo nás kontaktujte na: „zeleznazita@seznam.cz“. Více podrobností a online formuláře na webových stránkách www.pujckyucetnictvipraha.cz.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Požadavky řešíme po celé ČR, schůzku lze dohodnout i o víkendu.

Železná Zita – úvěrový a finanční specialista
sídlo kanceláře: Praha 4, ulice 5.května 1242/44
V případě dotazů nás kontaktujte:
www.pujckyucetnictvipraha.cz
e-mail: zeleznazita@seznam.cz
tel.: 774 834 354 (po-ne 7.00-19.00)