Volejte tel. 774834354 Půjčky pro podnikatele, úvěry na zástavu nemovitostí

Naše půjčky jsou určené pro zájemce, kteří vyžadují mít své peníze nejlépe druhý den na svém účtu. Obrovskou výhodou půjčky je její dostupnost a rychlost, vždycky bez poplatků, bez volání na drahá telefonní čísla 900……, půjčka je neúčelová. Jednání probíhají v příjemném prostředí nové kanceláře poctivě a férově a vždy podle zákona.
Pro podnikatele a OSVČ nabízíme půjčky do 800 tisíc, můžete být i ve ztrátě na daňovém přiznání, velkou výhodou je odpočet úroků z daňových výdajů.
Registry ani SOLUS neprověřujeme. Výsledek je do 30 minut od zadání požadavku, platba je odeslaná na účet. Přinesete 2 poslední daňové přiznání. Nabídka platí pro celou ČR. I pro cizince s trvalým pobytem.

Pro zaměstnance s příjmem nad 13 tisíc lze úvěr vyplatit do 24 hodin expres, nabízíme předčasné splacení vždy bez úroků a s velkou úsporou. Velkou výhodou je možnost čerpání odkladů splátek v nemoci nebo jiných případech.

Pokud vám odmítli vyřídit úvěr v bance, zkuste naší bezkonkurenční půjčku se zástavou, zavolejte nám na tel. 774 83 43 54, nabízíme tzv. americké hypotéky – levné nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Žádné poplatky ani jistiny nevybíráme, nemusíte dokládat příjmy, nezkoumáme registry dlužníků,nabízíme konzultace a interní odhad zdarma, umíme i vyplatit exekuce a oddlužit tím nemovitost, případně zkonsolidovat úvěry.
Klientům zajistíme finanční prostředky od 50 tisíc korun výše, a to až do 85% tržní ceny zastavované nemovitosti. Splatnost lze nastavit až na 30 let.Zástavu lze udělat na byt, rodinný dům, chatu, chalupu, pozemek, i komerční objekt.
V případě vašeho zájmu jednoduše vyplňte jednoduchou online žádost na našem webu.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Požadavky řešíme po celé ČR, schůzku lze dohodnout i o víkendu.

VÝHODY:
Garantujeme vyřízení vždy bez poplatků!
Podpis smlouvy po schválení půjčky v příjemném prostření nové kanceláře, nesjednáváme schůzky po hospodách, netajíme svou totožnost. Najdete nás tady každý den, reference přímo na webu od spokojených klientů.
Zaplacené úroky jsou daňovým výdajem nebo nákladem – vše ohledně účetnictví a uplatnění vysvětlíme, ušetříte na daních a pojištění.
Zavolejte nebo mailujte, nebo vyplňte formuláře na www stránkách a my Vám zavoláme zpět.

Certifikovaní pracovníci, znalost účetnictví a daní,registrace u finančního arbitra, záruka!!

Železná Zita – hlavní úvěrový a finanční specialista
sídlo kanceláře: Praha 4, ulice 5.května 1242/44
V případě dotazů nás kontaktujte:
www.pujckyucetnictvipraha.cz
e-mail: zeleznazita@seznam.cz
tel.: 774 834 354 (po-ne 7.00-19.00)