Bankovní domy Vám nechtějí půjčit?

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Snažíme se nabídnout spotřebitelské produkty dle zákonů ČR pro co nejširší škálu klientů. Nabízíme půjčky bez zástavy nemovitosti, ale i půjčky se zástavou nemovitosti tzv. nebankovní hypotéky. Nepožadujeme žádné poplatky předem, tolerujeme i menší prohřešky v zápisu registru dlužníků a smluvní podmínky poskytujeme předem k nahlédnutí, jinými slovy: náš klient je obeznámen s veškerými podrobnostmi před podepsáním smlouvy a zároveň je chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách. Naše půjčky jsou určeny jak pro zaměstnané klienty, tak i pro podnikatele, maminky na MD, či důchodce.
Veškeré podrobnosti naleznete na našich webových stránkách www.iprofiuver.cz Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky.
Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.