Bez registru až 100.000

Dnešní doba je zlá a do registru neplatičů se člověk dostane jen když se spozdí s jinak vždy včasnou úhradou svých závazků… Právě proto pro Vás hledáme nové produkty, kterým je i nebankovní úvěr bez registru do výše 100.000,- Kč ( pro opakované zákazníky až 150.000,- Kč ), který je vyplacen do 48 hodin od podpisu smlouvy bezhotovotstně na účet klienta a splácí se v řádných měsíčních splátkách a to se splatností až na neuvěřitelných 36 měsíců.

Úvěr je určený občanům ve věkovém rozmězí 21 – 85 let, proti kterým NENÍ vedeno exekuční řízení… Půjčka je bezúčelová, bez ručitele a hlavně bez skrytých poplatků!

Žadatel musí být občanem České či SLOVENSKÉ republiky, starší 21 let a mladší 85 let.

Úvěr mohou získat všichni z vypsaných kategorií jejichž měsíční příjem činá alespoň: zaměstnanci ( 9.000,- Kč ), senioři ( 8.500,- Kč ), ženy na mateřské dovolené ( 10.000,- Kč ), ale také živnostníci ( 10.000,- Kč ).

Pro žádost o půjčku je třeba vyplnit formulář níže. Po přijetí žádosti ji zpracujeme a v případě předschválení se na Vás obratíme se žádostí o doložení potřebných dokladů = dva doklady totožnosti z obou stran, dva poslední výpisy z bankovního účtu a dvě poslední výplatní pásky.

Jakmile obdržíme kompletní podklady z Vaší strany, individuálně žádost posoudíme a sdělíme Vám výši nabídky. V případě, že nabídku přijmete, vyšleme k Vám kurýra se smlouvou, který nám ihned po podpisu smlouvy dá avizo, na základě kterého Vám obratem zašleme půjčku v plné výši na účet!

Více zde: http://www.vpujcka.cz/products/uver-bez-registru-az-100-000-kc/